תשובות לשאלות

שאלות על מוצרים

בכל קטגוריה תוכלו למצוא מוצרים שבחרנו עבורכם אחרי השוואה ומחקר. דאגנו שבכל קטגוריה יהיו רק מוצרים איכותיים, אך בגדלים שונים . וגם מוצרי פרימיום. ההבדל במחיר נובע מהבחירה שלך הוא לא גבוה, ואתם יכולים להתפנק במוצרי פרימיום במחיר נמוך.

באלקטריקל אתם בונים את חבילת המוצרים לפי הצורך שלכם. כל חבילה משתלמת!

בוודאי! רוצים שני מקררים? אין בעיה! כיריים למטבח וכיריים למטבח השירות? מצוין! 

בתוכנית בהרכבה אישית תוכלו לבחור איזה וכמה מוצרים שתרצו, ולהרכיב את התשלום החודשי,כרצונכם.

כשפותחים את דלת המדיח מופעל חיישן בטיחות שמפסיק מידית את הפעלת המוצר כדי שלא יותזו מים חמים על פניו של המשתמש. החיישן הנ"ל הוא על פי תקן ישראלי וחברת אלקטריקל לא רשאית לנתק אותו. כל מדיחי הכלים בשוק נמצאים תחת אותה מגבלה. אם אתם מכירים מדיח כלים שמותאם לשבת, המשמעות היא שבעליו הביאו טכנאי שביטל את החיישן.

המקררים נבדקו ואושרו לשימוש בשבת ע"י מכון צומת בתנאי שיורכב בהם מפסק שבת. במידה ותרצו בכך יש לעדכן זאת בהזמנה והמתקין יבצע זאת במהלך ההתקנה. עלות הוספת מפסק שבת היא 30₪ למקרר הקטן (371 ליטר) ו-150₪ למקרר 4 דלתות.

שאלות על שירות והתקנה

על כל תקלה או שאלה, מוקד השירות שלנו לשירותכם. 

רק צלצלו 1-700-507-107 ונדאג לסייע.

החזרת מוצרים מתאפשרת רק בסיום תקופת העסקה בתום 5 שנים.

לא מתאפשרת הפסקת תכנית באמצע התקופה, העסקה היא לחמש שנים.

ברגע שהמוצר הותקן בבית הלקוח אין אפשרות להחליפו.

בעת מעבר דירה עליך לעדכן את החברה בכתובת החדשה כדי שהאחריות שלנו תמשיך אתך. באחריותך להעביר את המוצר בצורה בטוחה וללא נזקים.

בסוף תקופת ההשכרה, אתם יכולים לבחור מתוך 4 אפשרויות:

  1. להחזיר את המוצרים, לקבל מוצרים חדשים ולהמשיך אתנו לתקופה נוספת.
  2. להמשיך את העסקה לשנה נוספת בתשלום מופחת.
  3. להחזיר את המוצרים וניפרד כידידים.
  4. להשלים את הרכישה ולשמור את המוצרים אצלך בתמורה ל 500 ₪ לכל מוצר.

 במידה ואין את המוצר במלאי לא תהיה אפשרות להזמין אותו. תוכלו לבחור מוצר מקביל, או להתקשר לשרות לקוחות לבדוק אפשרות נוספת.

לפני ההזמנה חשוב למדוד ולבדוק שהמוצר מתאים במידות לחלל בו אתם רוצים למקם אותו ולפתחים בבית, כולל המעלית בבניין וחדר המדרגות. במידה ולא, חשוב לציין זאת בהזמנה – התאמות מיוחדות יכולות לגרור עלויות שאינן במחיר העסקה. בנוסף, חשוב לבדוק שתשתיות חשמל/כניסת מים/יציאת ביוב/פתחי אוורור תקינים (בהתאם למה שהמוצר דורש). כדי להיות בטוחים שבדקתם את כל מה שצריך תוכלו ליצור אתנו קשר ונציג יחזור אליכם ויוודא יחד אתכם שלא יהיו בעיות בהתקנה.

בחלק מהמקרים לאחר ביצוע העסקה באתר, יגיע אליכם שליח של החברה לחתום על המסמכים אותם מילאתם באינטרנט. לאחר החתימה, לא נדרשת נוכחות של מבצע העסקה בעת ההתקנה, אך כן נדרשת נוכחות של אדם מגיל 18 ומעלה כדי שיאשר שקיבלתם את המוצרים לשביעות רצונכם.

בהחלט! כל מה שצריך הוא לציין בעת ההזמנה שברצונכם לפנות מוצר ישן.

אפשר לבצע את העסקה באתר כרגיל, ולבחור בטופס פרטי ההובלה תאריך משוער. נציג של חברת ההובלה יתקשר אליכם לפני המועד לוודא אתכם האם לקבוע את ההובלה בתאריך המשוער או שאתם מעוניינים לקבוע תאריך חדש.

ב – 5 שנים הבאות את/ה יכול "לישון בשקט". השירות כולל הובלה, הרכבה/התקנה, אחריות ושירות תיקונים למשך 5 שנים.

השירות כולל אחזקת שבר כתוצאה משימוש סביר. האחריות אינה כוללת תיקוני שבר עקב נזק רשלנות או זדון, או הפעלת המוצר בניגוד להוראות היצרן. 

 באחריותכם לדאוג כי תשתיות לחיבור המכשיר לטובת הפעלתו התקינה קיימים בדירה – עד ליום הגעת המוצר אליכם.

בדיוק כמו בכל מוצר אחר בבית שלך. התכנית שלנו, אינה כוללת אחריות או ביטוח על מקרים של שריפה או גניבה של המוצרים.

שאלות על ביצוע העסקה

בהתאם לבחירת תוכנית המימון לאחר ביצוע העסקה באתר, יגיע אליך שליח של החברה לחתום על המסמכים אותם מילאת באינטרנט. לאחר החתימה, לא נדרשת נוכחות של מבצע העסקה בעת ההתקנה. חובה שתהיה נוכחות של אדם מגיל 18 ומעלה בעת ההתקנה. 

לצורך ביצוע העסקה אנחנו מקשרים אותך לגוף מימון שנותן לך מסגרת אשראי חוץ בנקאית שלא יושבת על המסגרת החודשית.

העסקה ממומנת באמצעות חברת מימון, שנותנת לכם מסגרת אשראי חוץ בנקאית כדי שתיהנו מתשלום חודשי נמוך ומבלי "לסגור " לכם את מסגרת האשראי.

כן, אבל היא כבר מגולמת בתוך המחיר שאתם רואים באתר.

חוזרים תוך 24 שעות!

שירות הוא חלק בלתי נפרד מהמוצרים האיכותיים שלנו, השאירו פרטים והסוכן האזורי שלכם יחזור בהקדם.