איך זה עובד?

אלפי צרכנים בארץ ובעולם כבר הבינו שמוצרי חשמל הם לא נכס – הם נטל!
זה הזמן לעבור לצריכה חכמה, זולה ומשתלמת יותר של מוצרי חשמל לבית, בראש שקט, לצד שירות הלקוחות שלנו ועם אחריות מלאה לכל התקופה.

בוחרים את חבילת המוצרים המתאימה לכם, מזמינים – והמוצרים יגיעו עד אליכם עם מתקין. התשלום עבור המוצרים הוא חודשי והוא כולל אחריות מלאה על המוצרים לתקופה של חמש שנים שבסיומן תוכלו להשתדרג, עם עסקה חדשה, למוצרים חדשים, או להחזיר אלינו את המוצרים ולהמשיך הלאה. מבטיחים לא להיעלב.

איך לבנות את התוכנית שמתאימה לי?
באתר יש חבילות מומלצות שהרכבנו עבורך. אפשר גם לבחור מוצרים מכל קטגוריה ולהרכיב חבילה בהתאמה אישית, לבחור מוצר אחד או כמה מוצרים מאותה הקטגוריה. סכום התשלום החודשי ישתקלל לפי המוצרים הנבחרים.

מה ההבדל בין המוצרים בכל קטגוריה?
בכל קטגוריה יש מוצרי חשמל מכמה סוגים וגדלים. בהרכבת החבילה אפשר לבחור את המוצרים המתאימים לך ולשלב מוצרים מכל הקטגוריות.

בחרתי את המוצרים שאני רוצה, מה עכשיו?
אחרי בחירת המוצרים אפשר לעבור לתשלום ולקבוע זמן הובלה. מרגש!
המובילים שלנו יגיעו אליך הביתה, יתקינו את המוצרים, יערכו לך הדרכה מסודרת ומפורטת ולך יהיה מוצר חדש מהניילונים וראש שקט, כי המתקין הולך אבל אנחנו נשארים איתך.

אנחנו לא הולכים לשום מקום!

עם "אלקטריקל", המוצר החשמלי שלך – הוא גם שלנו.המוצרים נשלחים לכל נקודה בארץ ויגיעו אליך הביתה עם מתקין מוסמך. אין צורך לשמור תעודות אחריות או מספרי טלפון של בעלי מקצוע – בשביל זה יש לנו שירות לקוחות שזמין לכם עבור כל בעיה, צוות מקצועי שיגיע אליכם לטפל בתקלות במידת הצורך ואחריות מלאה על המוצר לאורך כל התקופה.

וכן, הכל כלול במחיר החודשי (:

תתחדשו!